MENU

ADRES

Be Creative

ul.5 Marca 7/2

78-320 Połczyn Zdrój

tel: +48606692033

mail:becreative.biuro@gmail.com

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2017 | Created with WebWave

WYŚLIJ ZAPYTANIE

PROJEKTUJEMY

 

O NAS

 

   

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nadać charakter każdemu wnętrzu. Dla Be Creative  urządzanie wnętrz nie jest wyłącznie wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim  pasją. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Kolejne zlecenie jest dla nas wyzwaniem i źródłem inspiracji.
Pragniesz oryginalnego, niepowtarzalnego wnętrza? Be Creative gwarantuje, iż twoje mieszkanie będzie wyjątkowe i w pełni funkcjonalne. Zmierzamy nieustannie do podnoszenia swoich kwalifikacji i wprowadzamy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w swoich projektach, doskonalimy swoje umiejętności. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego przed przystąpieniem do pracy staramy się poznać ich preferencje.
Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze projektu? My zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze materiałów budowlanych, wykończeniowych i mebli. Jesteś zdania, że na takie usługi  mogą sobie pozwolić nieliczni? Nasza firma oferuje aranżacje zgodne z oczekiwaniami klientów i dostosowane do ich zasobów finansowych.
Przyświeca nam jeden cel: pełne zadowolenie klienta. Tworzymy projekty, w których liczy się każdy szczegół, dotyczy to zarówno etapu projektowania, jak i realizacji zlecenia. Potrzebujesz kompleksowej i profesjonalnej obsługi inwestycji? Już dziś skontaktuj się z nami!
Be Creative świadczy usługi na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Termin spotkania dostosowujemy do Państwa harmonogramu i oczekiwań.